Leczenie na NFZ

Leczenie odwykowe na NFZ, Terapia uzależnień NFZ

Nasi Partnerzy

Facebook Promaind

Zespół specjalistów

Promaind

Prywatny oraz refundowany przez NFZ Ośrodek Leczenia Uzależnień od narkotyków, leków, alkoholu, hazardu i seksu. ProMaind to obiekt prowadzony przez psychoterapeutów z wieloletnim doświadczeniem w swoim fachu. Nasza placówka zlokalizowana jest w malowniczym, górskim otoczeniu, które pozytywnie wpływa nie tylko na psychikę, ale i na cały organizm. Ze względu na piękną lokalizację nasze centrum zajmuje się także organizacją wczasów terapeutycznych. Leczenie uzależnień prywatnie w naszym ośrodku to także liczne warsztaty i szkolenia – dużym zainteresowaniem cieszą się między innymi nasze treningi rozwoju osobistego.

Opinie

Krzysztof StarosciakKrzysztof Starosciak
20:17 25 Oct 22
Ośrodek w Miłkowie jest idealnym miejscem dla osób chcących zmienić swoje życie. Jeżeli masz problem i nie potrafisz sobie z Nim sam poradzić profesjonalna kadra Ci w tym pomoże. Lecz nic nie przychodzi samo. W czasie pobytu trzeba włożyć dużo pracy w terapie oraz zajęcia poza nią. Ale z cała pewnością jest to praca która przynosi rezultaty. Wiem po sobie, bo mi pomogło. Pobyt w ośrodku był przełomowym momentem w moim życiu po którym zszedłem z równi pochyłej i zacząłem iść ku górze
Dawid GórakDawid Górak
10:11 25 Oct 22
Byłem w tym Ośrodku tylko miesiąc, bałem się tam jechać, to co mnie tam spotkało traktuje jak pewnego rodzaju cud, cudowni terapeuci wspaniałe towarzystwo, to tam zdałem sobie sprawę z tego na co jestem chory i jak sobie z tym radzić. Gorąco polecam ten ośrodek
Michal MiazekMichal Miazek
12:16 22 Oct 22
Świetny ośrodek terapeuci ostrzy ale fantastyczni jest to miejsce godne polecenia ale osób które chcą się narodzić na nowo i iść dobrą słuszną i trzeźwą drogą
Krystian BoberKrystian Bober
14:27 12 Sep 22
Mimo trudnego do zaakceptowania dla mnie pierwszego tygodnia pobytu w ośrodku zostałem do końca terapii. Kadra kompetentna, zaangażowana, zorientowana na dobro pacjenta. Od każdego z terapeutów można wiele się nauczyć/zrozumieć.Cieszę, się że trafiłem do tego miejsca i teraz zmieniam swoje życie. Miejsce dla osób które na poważnie myślą o leczeniu uzależnienia.Dziękuję:Panu MarcinowiPani UrszuliPani KatarzyniePani AgnieszcePani DorociePanu AndrzejowiPanu MichałowiChętnie będę was odwiedzał od czasu do czasu!
tikitaka akatikittikitaka akatikit
00:04 26 Mar 22
OŚRODEK W MIŁKOWIE.Polecam ten ośrodek zagubionym ludziom. Dzięki niemu wróciłem z kilkunastoletniej wojny i odbudowuje wciąż swoje życie. Terapia trwa tam od kilku miesięcy nawet do roku, dopasowana do człowieka i jego problemu. Głównie alkohol, narkotyki, leki, ale w behawioralnych uzależnieniach również sobie dobrze radzą, a jeśli nie poradzą to tak jak u mnie świetnie ukierunkują i pozwolą wystarczająco zderzyć się z problemem. Ja szczególnie jestem wdzięczny za pracę nad moim uzależnieniem od narkotyków. Po wstępnej a później podstawowej terapii można skorzystać z terapii pogłębionej, w Miłkowie skonstruowana ona jest niesamowicie, w moim przypadku, w połączeniu z cotygodniową sesją terapii indywidualnej z psychologiem to właśnie ten rodzaj terapii zrobił największą robotę. Ponadto inne zajęcia w ciągu tygodnia nie pozwolą się nudzić, przy niektórych naprawdę można się rozwijać.W terapię wplecione elementy terapii przez szeroko rozumianą Kulturę (m.in. arteterapia ale jest tego więcej). Nie rzadko też dla ludzi organizowane są zajęciach sportowe, wyjazdy na basen, czy trekingi po okolicznych górach (raczej dla ludzi robiących postępy w terapii, w tym ośrodku ich wcale nie jest mało. Ale nie jest to wcale regułą)Jak dla mnie dodatkowy atut to usytuowanie ośrodka u stóp jednego z najwyższych szczytów Pogórza Karkonowskiego skąd dosłownie rzut kamieniem w Karkonosze. ŚNIEŻKA widoczna z ośrodka.Kadrę na początku terapii kadrę uważałem za nadtawioną wrogo, po jej ukończeniu i tym bardziej teraz uważam za niezwykle kompetentną, wykształconą, a także w pozytywnym tego słowa znaczeniu, przebiegłą.Przyjmują w ramach NFZ, prywatnie też można się tam dostać i wiem że cena nie jest wygórowana.Dziękuję PRO-maind.
js_loader

Oferta Ośrodka Psychoprofilaktyki i Terapii w Miłkowie

Terapia optymalna trzymiesięczna 6450 zł/mc.

Terapia indywidualna raz w tygodniu, terapia w grupie podstawowej, zaawansowanej, możliwość terapii w grupie pogłębionej, społeczność terapeutyczna, zajęcia integracyjne, możliwość przedłużenia terapii, zajęcia specjalne, wędrówki, zajęcia artystyczne, po zakończeniu pobytu możliwość kontynuowania terapii. Medyczna opieka psychiatryczna, farmakoterapia Medyczna opieka psychiatryczna, farmakoterapia. Powyższa oferta nie jest ofertą handlową.
Kontakt: +(48) 601 728 857

Terapia krótkoterminowa 28 dni 7000 zł.

Terapia indywidualna dwie sesje indywidualne w tygodniu, terapia grupowa 6x w tygodniu oraz społeczność terapeutyczna, zajęcia integracyjne, trening umiejętności, możliwość przedłużenia terapii, zajęcia specjalne, wędrówki, zajęcia artystyczne, po zakończeniu pobytu możliwość kontynuowania terapii, Medyczna opieka psychiatryczna, farmakoterapia. Powyższa oferta nie jest ofertą handlową.
Kontakt: +(48) 601 728 857

Terapia przypominająca. Czas trwania: dwa tygodnie 3800 zł.

Terapia indywidualna i grupowa, możliwość poznania programu 12 kroków AA i AN , możliwość przedłużenia terapii, udziału w zajęciach terapeutycznych (zajęcia podczas wycieczek w tereny górskie, zajęcia wspinaczkowe, warsztaty kulinarne itp.), po zakończeniu pobytu możliwość kontynuowania terapii. Powyższa oferta nie jest ofertą handlową.
Kontakt: +(48) 601 728 857

Leczenie w naszym Ośrodku jest refundowane przez NFZ.

Obowiązuje kolejność zgłoszeń. Pacjent zgłasza się telefonicznie i po konsultacji (telefonicznej lub osobistej) jest wpisywany na listę oczekujących na przyjęcie. Dzięki temu ośrodek leczenia uzależnień NFZ jest w stanie dbać o wysoką jakość terapii. W oczekiwaniu na własną kolej Pacjent może się odpowiednio przygotować do leczenia, co bywa dla niego dużym komfortem.

Ośrodek leczenia uzależnień NFZ przyjmuje również Pacjentów odpłatnie. Koszt leczenia wynosi ok. 200 zł za dzień. Kontakt: +(48) 601 728 857

Ośrodek Leczenia Uzależnień NFZ w Miłkowie

Mieści maksymalnie 30 osób. Zajęcia prowadzone są w trzech grupach, co skutkuje poczuciem intymności, dzięki któremu łatwiej jest zaadaptować się Pacjentom, jak i zintegrować się z innymi osobami korzystającymi z pomocy, jaką niesie ośrodek uzależnień od narkotyków. Tryb ten obejmuje zarówno opcję typu terapia uzależnień NFZ, jak i zgłoszenia prywatne, działamy bowiem w oparciu o zapewnienie jak najwyższego dobra każdemu z naszych Pacjentów.

Ośrodek Leczenia Uzależnień w Miłkowie

Przyznaje również nagrody terapeutyczne, takie jak np.: wyjazd do Hotelu Gołębiewski na basen. Raz w miesiącu na wyjazd wybierane są 4 osoby spośród Pacjentów. Nasz ośrodek uzależnień od narkotyków i innych nałogów dokłada wszelkich możliwości, aby motywować Pacjentów do aktywności. Dzięki temu o wiele łatwiej jest Pacjentom zapomnieć o szkodliwych przyzwyczajeniach.

Twoi Terapeuci

Michał Behnke

Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień, Psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Pracuje z osobami uzależnionymi od 1996 roku. Ukończył Studium Pomocy Psychologicznej oraz Studium Terapii Uzależnień w Warszawie. W roku 2007 uzyskał Certyfikat Specjalisty Psychoterapii Uzależnień. Pracował Na Oddziale Leczenia Zespołów Abstynencyjnych oraz Oddziale Rehabilitacyjnym w Złotoryi, Ośrodku Treningu Psychologicznego w Radzimowicach, Całodobowym Ośrodku Leczenia Uzależnień w Bolanowie, Całodobowym Ośrodku Leczenia Uzależnień w Legnicy, Poradni Terapii Uzależnień i Współuzależnień w Złotoryi. W latach 2010 -2011 był kierownikiem Poradni i Oddziału Dziennego Leczenia Uzależnień w Głogowie oraz Prowadzi NZOZ, w ramach którego jest Kierownikiem Poradni Terapii Uzależnień w Złotoryi i Ośrodka w Miłkowie. Interesuje się żeglarstwem, jest instruktorem żeglarstwa i prowadzi rejsy morskie.

Marcin Sypniewski

Absolwent Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie, specjalność Pedagogika Specjalna.  Posiada  piętnastoletnie doświadczenie w pracy dydaktycznej. Jest specjalistą terapii uzależnień w trakcie procesu certyfikacji. Pracuje w Ośrodku  Promaind od 2020 roku.

Urszula Libergal

Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień od 2010 roku, Psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Związana z Ośrodkiem w Miłkowie od 2009 roku. Pracuje także w Poradni Leczenia Uzależnień i Współuzależnień w Cieplicach. Pasjonuje się turystyką, wędrówkami górskimi, nordic walking.

Katarzyna Behnke

Psycholog, Certyfikowany Specjalista Psychoterapii Uzależnień, Psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Uczestnik comiesięcznych seminariów szkoleniowych z Superwizorami Psychoanalitycznymi. Związana z Ośrodkiem w Miłkowie od końca 2012 roku. Wcześniej pracownik Szpitala Specjalistycznego w Legnicy na Oddziałach: Psychiatrycznym, Hematologii, Paliatywnym oraz na Oddziale Dziennym i w Poradni dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi w Jeleniej Górze oraz Chojnowie. Interesuje się sportem, literaturą. Lubi muzykę na żywo oraz podróże.

Alina Pater

Agnieszka Petkowicz

Terapeuta zajęciowy, opiekun  grupy, szefowa kuchni. Ma 46 lat, szczęśliwa -mama i babcia. Miłków to jej  miejsce na ziemi . Po  22 latach pracy zawodowej- praca w ośrodku stała się jej  pasją.

Andrzej Koralewski

Dorota Sajewicz- Koralewska

Piotr Behnke

Piotr

Certyfikowany Specjalista Terapii Uzależnień. Wieloletni ordynator oddziałów psychiatrycznych i odwykowych w Lubiążu i Złotoryi. Organizator i wieloletni dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Psychiatrycznego w Złotoryi.

Kontakt

UMÓW SIĘ NA WIZYTĘ

Zadzwoń lub odwiedź bezpośrednio naszą placówkę.

Ośrodek terapii uzależnień
Miłków 160
58-535 Miłków
tel. +48 694 949 317
tel. +48 601 728 857
centrumpromaind@gmail.com
GODZINY OTWARCIA – 24h
Współpraca

PORADNIA LECZENIA UZALEŻNIEŃ I WSPÓŁUZALEŻNIEŃ W ZŁOTORYI:
tel. (+48) 537 977 317
e-mail: centrumpromaind@gmail.com
Adres: ul. Kwiska 1, wejście „B”, 59-500 Złotoryja

PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO W CHOJNOWIE:
tel. (+48) 605 822 278
e-mail: centrumpromaind@gmail.com
Adres: ul. Legnicka 12, 59-224 Chojnów

PORADNIA W LEGNICY:
Pomoc psychiatryczna: tel. (+48) 605 822 278
Pomoc psychologiczna: tel. (+48) 607 431 243
e-mail: centrumpromaind@gmail.com
Adres: ul. Władysława Grabskiego 28, 59-220 Legnica