Szkolenia i warsztaty

Warsztaty dla osób trzeźwiejących:

Treningi Rozwoju Osobistego organizowane są dla osób, które ukończyły terapię w naszym Ośrodku lub innych placówkach. Pacjenci przyjeżdżają na Warsztaty, gdzie dzielą się swoim doświadczeniem w trzeźwym życiu.

Koszt Warsztatów wynosi 150 zł. W cenie są zajęcia terapeutyczne, wyjazd na basen do Karpacza do Hotelu Gołębiewski oraz nocleg i wyżywienie. Między zajęciami organizowane jest ognisko oraz spotkania przy kawie i ciastkach.

Rejestracja pod numerem: 694 949 317

Wczasy terapeutyczne:

Oferta skierowana jest do par i rodzin – cykl spotkań rozpoczynający się tygodniową lub weekendową terapią w górach, z możliwością kontynuacji podczas kolejnych weekendów lub w gabinecie psychoterapeutycznym w Jeleniej Górze, Legnicy lub Złotoryi. Podczas pobytu istnieje możliwość konsultacji psychiatrycznej i otrzymanie L4.

Wczasy Terapeutyczne prowadzi Certyfikowany Psychoterapeuta Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego Naukowej Sekcji Psychoterapii i Sekcji Terapii Rodzin, Specjalista Psychologii Klinicznej - Jolanta Skoczylas.

Psychoterapia odbywa się w Sosnówce, 2,5 km od Karpacza – http://www.lesnydomek.pl

Nocleg w apartamencie wynosi 160zł (max 4 osoby), a pokój z łazienką 100zł. Koszt sesji psychoterapeutycznej to 150zł. Optymalna ilość sesji w czasie weekendu to 5 spotkań.

Rejestracja od numerem: 607 431 243

Więcej informacji w AKTUALNOŚCIACH.

© Copyright 2015 Ośrodek Leczenia Uzależnień "Pro-Maind"